Tefcold Wandvriezer | Extra | Zwart | -18°c/-21°c | Geforceerd | Draaideuren | Koppelbaar | 1350x930x2035(h)mm
€8.606,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Wandvriezer | Extra | Zwart | -18°c/-21°c | Geforceerd | Draaideuren | Koppelbaar | 1350x930x2035(h)mm | 1250x610x1399(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€8.606,00 excl. btw
€10.413,26 incl. btw
Of €3.471,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 38507 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De EXTRA wandvriezers Tefcold met dubbelglas-draaideuren en extra diepe niveaus zijn perfect voor bijvoorbeeld kruidenierswinkels en supermarkten. Daarbij zorgen de zwarte afwerking het exterieur met geborsteld aluminium deurlijsten en het zwarte interieur voor een luxe uitstraling.
De Tefcold EXTRA wandvriezers zijn verkrijgbaar in 2 breedtematen en optioneel is een koppelset beschikbaar om met meerdere apparaten naast elkaar één doorlopende vriesruimte zonder tussenwanden te kunnen creëren, zodat voor elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
Bovendien zijn binnen de EXTRA-serie ook wandkoelingen verkrijgbaar, zodat een complete (supermarkt-)inrichting met uniforme uitstraling mogelijk is!
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren en de dubbele interne verticale LED-verlichting over de volledige hoogte zorgen voor optimale zichtbaarheid de inhoud op élk niveau.
De wandvriezer wordt geleverd met 4 stevige roosters, zodat samen met de bodem standaard 5 niveaus beschikbaar zijn voor het plaatsen producten. De roosters hebben geïntegreerde prijskaarthouders en zijn in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte. En extra roosters zijn op aanvraag los verkrijgbaar.
Krachtige KoelingDe wandvriezer is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. De koeling heeft een instelbaar temperatuurbereik -18°C/-21°C met automatische heet-gas-ontdooiing, gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Accessoires & ToebehorenVoor de Tefcold EXTRA wandvriezers zijn diverse accessoires en toebehoren beschikbaar, zoals aanvullende roosters, prijskaarthouders, zwenkwielen en een koppelkit om met meerdere apparaten naast elkaar één doorlopende wandvriezer zonder tussenwanden te kunnen creëren.
Bestel de Tefcold Wandvriezer | EXTRA | Zwart | -18°C/-21°C | Geforceerd | Draaideuren | Koppelbaar | 1350x930x2035(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De Tefcold EXTRA wandvriezers zijn verkrijgbaar in 2 breedtematen en optioneel is een koppelset beschikbaar om met meerdere apparaten naast elkaar één doorlopende vriesruimte zonder tussenwanden te kunnen creëren, zodat voor elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
Bovendien zijn binnen de EXTRA-serie ook wandkoelingen verkrijgbaar, zodat een complete (supermarkt-)inrichting met uniforme uitstraling mogelijk is!
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren en de dubbele interne verticale LED-verlichting over de volledige hoogte zorgen voor optimale zichtbaarheid de inhoud op élk niveau.
De wandvriezer wordt geleverd met 4 stevige roosters, zodat samen met de bodem standaard 5 niveaus beschikbaar zijn voor het plaatsen producten. De roosters hebben geïntegreerde prijskaarthouders en zijn in hoogte verstelbaar, voor flexibele indeling de binnenruimte. En extra roosters zijn op aanvraag los verkrijgbaar.
Krachtige KoelingDe wandvriezer is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen. De koeling heeft een instelbaar temperatuurbereik -18°C/-21°C met automatische heet-gas-ontdooiing, gebruiksvriendelijke digitale bediening met helder LED-display en het apparaat maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Accessoires & ToebehorenVoor de Tefcold EXTRA wandvriezers zijn diverse accessoires en toebehoren beschikbaar, zoals aanvullende roosters, prijskaarthouders, zwenkwielen en een koppelkit om met meerdere apparaten naast elkaar één doorlopende wandvriezer zonder tussenwanden te kunnen creëren.
Specificaties
| Serie | Tefcold EXTRA |
|---|---|
| Type | EXTRA1250FD |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Binnenafmetingen | B 1250 x D 610 x H 1399 mm |
| Niveaus | 5 |
| Etaleerruimte | 1,53 m² |
| Temperatuurbereik | -18°C / -21°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (149 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Koppelbaar | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Optie |
| Geluidsniveau | < 53 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 15,3 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 5578 kWh |
| Aansluitwaarde | 1,1 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 330 kg |
| Breedte | 1350 mm |
| Diepte | 930 mm |
| Hoogte | 2035 mm |
Bestel de Tefcold Wandvriezer | EXTRA | Zwart | -18°C/-21°C | Geforceerd | Draaideuren | Koppelbaar | 1350x930x2035(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 38507 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


