Tefcold Wandkoeling | Cronus | Zwart | -1°c/+5°c | Geforceerd | Schuifdeuren | 1310x665x1500(h)mm
€5.695,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Wandkoeling | Cronus | Zwart | -1°c/+5°c | Geforceerd | Schuifdeuren | 1310x665x1500(h)mm | 1250x440x830(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.695,00 excl. btw
€6.890,95 incl. btw
Of €2.296,98 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 47089-V |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CRONUS serie Tefcold combineert een modern, strak design met efficiënte koeltechnologie, ideaal voor professionele verkoopsituaties. Producten worden duidelijk in beeld gebracht, terwijl de geforceerde koeling zorgt voor een constant temperatuurklimaat in de hele kast.
Aantrekkelijke PresentatieDe wandkoeling met schuifdeuren uit de CRONUS serie is ontworpen om producten aantrekkelijk en overzichtelijk te tonen. Dankzij het zwarte interieur, glazen eindwanden en professionele prijskaarthouders, worden producten zoals zuivel of charcuterie aantrekkelijk gepresenteerd, perfect voor impulsaankopen.
Krachtige & ZuinigDeze serie maakt gebruik energie-efficiënte technologieën om het energieverbruik te verminderen, zoals de schuifdeuren. Het apparaat maakt gebruik een geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht. Het digitale bedienpaneel biedt eenvoudige temperatuurregeling, ondersteund door een automatische ontdooiing. Bovendien maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel R290.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een ander formaat zijn.
Bestel de Tefcold Wandkoeling | CRONUS | Zwart | -1°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 1310x665x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieDe wandkoeling met schuifdeuren uit de CRONUS serie is ontworpen om producten aantrekkelijk en overzichtelijk te tonen. Dankzij het zwarte interieur, glazen eindwanden en professionele prijskaarthouders, worden producten zoals zuivel of charcuterie aantrekkelijk gepresenteerd, perfect voor impulsaankopen.
Krachtige & ZuinigDeze serie maakt gebruik energie-efficiënte technologieën om het energieverbruik te verminderen, zoals de schuifdeuren. Het apparaat maakt gebruik een geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht. Het digitale bedienpaneel biedt eenvoudige temperatuurregeling, ondersteund door een automatische ontdooiing. Bovendien maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel R290.
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een ander formaat zijn.
Specificaties
| Serie | Tefcold CRONUS |
|---|---|
| Type | MCB130S-LOW |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Binnenafmetingen | B 1250 x D 440 x H 830 mm |
| Niveaus | 4 |
| Niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Etaleerruimte | 1,03 m² |
| Temperatuurbereik | -1°C / +5°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (117 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Schuifdeuren |
| Koppelbaar | Nee |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Geluidsniveau | < 51 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 7,85 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2864 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,52 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 180 kg |
| Breedte | 1310 mm |
| Diepte | 665 mm |
| Hoogte | 1500 mm |
Bestel de Tefcold Wandkoeling | CRONUS | Zwart | -1°C/+5°C | Geforceerd | Schuifdeuren | 1310x665x1500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 47089-V |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

