Polar Vrieskast | G-serie | 920l | Wit | -18°c/-22°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen | 1370x720x2022(h)mm
€2.284,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Vrieskast | G-serie | 920l | Wit | -18°c/-22°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen | 1370x720x2022(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.284,99 excl. btw
€2.764,84 incl. btw
Of €921,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | GH507 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Ontworpen voor diverse soorten horeca- en retailgelegenheden, zoals boerderijwinkels, (kleine) supermarkten en tankstations; deze Polar G-SERIE vrieskast met dubbele glasdeur helpt om stijlvol diepvriesproducten te presenteren en de verkoop te maximaliseren.
Met de grote interne capaciteit, verdeeld over tien stevige verstelbare planken, biedt je met deze vrieskast klanten een enorme keuze. De producten komen allemaal goed tot hun recht door de aantrekkelijke en efficiënte LED-verlichting. Elke plank is voorzien handige verwijderbare randen, zodat u eenvoudig prijzen of andere productinformatie kunt toevoegen.
Bovenin is de vriezer voorzien een goed zichtbare LD-display die perfect is voor het personaliseren of het verstrekken informatie om klanten naar het apparaat te trekken. Voor efficiëntie zijn beide deuren voorzien dubbel glas en zelfsluitend, waardoor het temperatuurverlies tijdens gebruik aanzienlijk wordt verminderd.
De robuuste achterwielen en het solide commerciële ontwerp de vriezer zorgen ervoor dat het onderhoud snel en eenvoudig is.
Polar G-SERIE displaykoelingen zijn ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik in veeleisende professionele omgevingen. Gebouwd met een sterke commerciële constructie en hoogwaardige materialen, is de koeling de G-SERIE de volgende stap op het gebied betrouwbaarheid en prestaties.
Kies de Polar G-SERIE als je een hardwerkend apparaat nodig hebt dat uitblinkt in alle omstandigheden en ook geschikt is voor warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Bestel de Polar Vrieskast | G-SERIE | 920L | Wit | -18°C/-22°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen | 1370x720x2022(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met de grote interne capaciteit, verdeeld over tien stevige verstelbare planken, biedt je met deze vrieskast klanten een enorme keuze. De producten komen allemaal goed tot hun recht door de aantrekkelijke en efficiënte LED-verlichting. Elke plank is voorzien handige verwijderbare randen, zodat u eenvoudig prijzen of andere productinformatie kunt toevoegen.
Bovenin is de vriezer voorzien een goed zichtbare LD-display die perfect is voor het personaliseren of het verstrekken informatie om klanten naar het apparaat te trekken. Voor efficiëntie zijn beide deuren voorzien dubbel glas en zelfsluitend, waardoor het temperatuurverlies tijdens gebruik aanzienlijk wordt verminderd.
De robuuste achterwielen en het solide commerciële ontwerp de vriezer zorgen ervoor dat het onderhoud snel en eenvoudig is.
Polar G-SERIE displaykoelingen zijn ontworpen voor dagelijks commercieel gebruik in veeleisende professionele omgevingen. Gebouwd met een sterke commerciële constructie en hoogwaardige materialen, is de koeling de G-SERIE de volgende stap op het gebied betrouwbaarheid en prestaties.
Kies de Polar G-SERIE als je een hardwerkend apparaat nodig hebt dat uitblinkt in alle omstandigheden en ook geschikt is voor warmere omgevingen, tot wel 32°C.
Specificaties
| Serie | Polar G-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 920 liter |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | -18°C / -22°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 10 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glazen draaideuren |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 23,5 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 8586 kWh |
| Aansluitwaarde | 1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 212 kg |
| Breedte | 1370 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 2022 mm |
Bestel de Polar Vrieskast | G-SERIE | 920L | Wit | -18°C/-22°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen | 1370x720x2022(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | GH507 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


