Caterchef Vleessnijmachine ø300mm | 300w | Meer Ruimte Tussen Het Mes en de Motor | 535x625x485(h)mm
€1.820,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Vleessnijmachine ø300mm | 300w | Meer Ruimte Tussen Het Mes en de Motor | 535x625x485(h)mm | 535x625x485(h)mm | Aluminium
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.820,00 excl. btw
€2.202,20 incl. btw
Of €734,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 680433 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Recht, basis gegoten aluminium, mes beschermplaat en dikte/glijplaat voorzien Teflon coating, carbon staal extra gehard holgeslepen mes, traploos instelbare snijdikte 0-12mm, ingebouwd slijpapparaat, extra zware motor, meer ruimte tussen het mes en de motor, slede is eenvoudig kantelbaar.
Bediening: manueel
Snijdikte; 15mm
Soort aandrijving: V snaar
Snijdiameter maximaal: 210,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
traploos regelbaar: Ja
Met hoofschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie 50Hz
vermogen; 230V
Gewicht netto: 24 kg
Materiaal: aluminium
Afmeting: 535x625x485(h)mm
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø300mm | 300W | Meer ruimte tussen het mes en de motor | 535x625x485(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: manueel
Snijdikte; 15mm
Soort aandrijving: V snaar
Snijdiameter maximaal: 210,00 mm
Snijmes slijper: Ja
Accessoire uitwisselbaar: Nee
traploos regelbaar: Ja
Met hoofschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie 50Hz
vermogen; 230V
Gewicht netto: 24 kg
Materiaal: aluminium
Afmeting: 535x625x485(h)mm
Specificaties
| Breedte | 535mm |
|---|---|
| Diepte | 625mm |
| Hoogte | 485mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 300 |
| Gewicht | 24kg |
Bestel de CaterChef Vleessnijmachine Ø300mm | 300W | Meer ruimte tussen het mes en de motor | 535x625x485(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 680433 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
