Hendi Vergiet | Profiline | Rvs | ø325x175(h)mm
€52,19
€39,14
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Vergiet | Profiline | Rvs | ø325x175(h)mm
OP VOORRAAD
€52,19
U bespaart €13,05 (25%)
€39,14 excl. btw
€47,36 incl. btw
Of €15,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 535509 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit vergiet uit de ProfiLine HENDI is ontworpen voor professioneel gebruik en intensieve keukenomstandigheden. Het is volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS, voorzien een stevige voet voor stabiliteit en twee vastgeklonken handgrepen voor veilig en comfortabel gebruik. Ideaal voor het afgieten groenten, pasta en andere ingrediënten.
Bestel de HENDI Vergiet | ProfiLine | RVS | Ø325x175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 1,13 kg |
| Diameter | 325 mm |
| Hoogte | 175 mm |
Bestel de HENDI Vergiet | ProfiLine | RVS | Ø325x175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 535509 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
