Caterchef Thermoblender | 1,5kw | Voorzien Van Inductieverwarming | 390x320x436(h)mm
€750,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Thermoblender | 1,5kw | Voorzien Van Inductieverwarming | 390x320x436(h)mm | 1.5kW | 390x320x436(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€750,00 excl. btw
€907,50 incl. btw
Of €302,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 450100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Naast de eigenschappen een traditionele blender is de CaterChef Thermo Blender voorzien inductieverwarming voor het koken, stomen en bereiden o.a. soepen, sauzen en groentes. De 2 liter RVS beker is eenvoudig verwijderbaar, beschikt over een uitneembaar mes stel en beveiligde deksel. De CaterChef Thermo Blender is eenvoudig te bedienen middels touchscreen en draaiknop, beschikt over een tijdklok en ingebouwde weegschaal, door middel inductie is er sprake een nauwkeurige verhitting +37°C t/m + 120°C. Tevens zijn de volgende accessoires standaard meegeleverd: spatel, garde, rijstmand en stoompan. Een compleet apparaat voor meerdere toepassingen in zowel de warme als de koude keuken
Temperatuurbereik: 37° tot 120°C
Bediening: Digitaal
Weersysteem ingebouwd: Ja
Met puls schakelbaar: Nee
Met stel uitneembaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1500W
Inhoud: 2 liter
Kleur: Wit
Gewicht netto: 8,5kg
Materiaal: RVS
Afmeting: 390x320x436(h)mm
Bestel de CaterChef Thermoblender | 1,5kW | Voorzien van inductieverwarming | 390x320x436(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Temperatuurbereik: 37° tot 120°C
Bediening: Digitaal
Weersysteem ingebouwd: Ja
Met puls schakelbaar: Nee
Met stel uitneembaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 1500W
Inhoud: 2 liter
Kleur: Wit
Gewicht netto: 8,5kg
Materiaal: RVS
Afmeting: 390x320x436(h)mm
Specificaties
| Breedte | 390mm |
|---|---|
| Diepte | 320mm |
| Hoogte | 436mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1.5 |
| Gewicht | 8.5kg |
Bestel de CaterChef Thermoblender | 1,5kW | Voorzien van inductieverwarming | 390x320x436(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 450100 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


