Hendi Terrasverwarmer | Bola | Zwart | Elektrisch | 2.5kw (230v) | Afstandsbediening | Waterdicht | 879x85x195(h)mm
€198,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Terrasverwarmer | Bola | Zwart | Elektrisch | 2.5kw (230v) | Afstandsbediening | Waterdicht | 879x85x195(h)mm | 2.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€198,50 excl. btw
€240,19 incl. btw
Of €80,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 272428 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De hoogwaardige BOLA elektrische terrasverwarmer HENDI is stof- en spatwaterdicht (IP55) en daardoor ideaal voor gebruik binnen of buiten, zodat je kunt zorgen dat jouw gasten het hele jaar door comfortabel zijn (ook tijdens koude en winderige dagen).
De grote heater is efficiënt genoeg om een oppervlakte circa 16 tot 32 m² te verwarmen en kan eenvoudig aan een muur worden opgehangen. De verwarmingslamp maakt gebruik de nieuwste koolstoftechnologie, wat een verbeterde duurzaamheid en een hoger verwarmingsvermogen garandeert een lager energieverbruik.
De duurzame behuizing is gemaakt hittebestendig aluminium en wordt geleverd met een handige afstandsbediening waarmee de temperatuur eenvoudig in 4 standen kan worden ingesteld. Het digitale display maakt het aflezen de status heel eenvoudig en de BOLA heeft een geïntegreerde timer tot 25 uur voor optimaal gebruiksgemak.
Bestel de HENDI Terrasverwarmer | BOLA | Zwart | Elektrisch | 2.5kW (230V) | Afstandsbediening | Waterdicht | 879x85x195(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De grote heater is efficiënt genoeg om een oppervlakte circa 16 tot 32 m² te verwarmen en kan eenvoudig aan een muur worden opgehangen. De verwarmingslamp maakt gebruik de nieuwste koolstoftechnologie, wat een verbeterde duurzaamheid en een hoger verwarmingsvermogen garandeert een lager energieverbruik.
De duurzame behuizing is gemaakt hittebestendig aluminium en wordt geleverd met een handige afstandsbediening waarmee de temperatuur eenvoudig in 4 standen kan worden ingesteld. Het digitale display maakt het aflezen de status heel eenvoudig en de BOLA heeft een geïntegreerde timer tot 25 uur voor optimaal gebruiksgemak.
Specificaties
| Type | HENDI BOLA |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch (infrarood) |
| Bediening | Digitaal (incl. afstandsbediening) |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| IP-klasse | IP55 |
| Vermogen | 2,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 3,52 kg |
| Breedte | 879 mm |
| Diepte | 85 mm |
| Hoogte | 195 mm |
Bestel de HENDI Terrasverwarmer | BOLA | Zwart | Elektrisch | 2.5kW (230V) | Afstandsbediening | Waterdicht | 879x85x195(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 272428 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

