Hendi Tafelkleedklemmen | Rvs | 4 Stuks | 50x10x40(h)mm
€5,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Tafelkleedklemmen | Rvs | 4 Stuks | 50x10x40(h)mm
OP VOORRAAD
€5,69 excl. btw
€6,88 incl. btw
Of €2,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 444023 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tafelkleedklemmen HENDI zijn gemaakt hoogwaardig RVS en ideaal voor het stevig vastzetten tafelkleed in horecagelegenheden. Ze zorgen ervoor dat het kleed netjes blijft liggen tijdens het serveren en gebruik.
Bestel de HENDI Tafelkleedklemmen | RVS | 4 Stuks | 50x10x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS 18/0 |
|---|---|
| Breedte | 50 mm |
| Diepte | 10 mm |
| Hoogte | 40 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de HENDI Tafelkleedklemmen | RVS | 4 Stuks | 50x10x40(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 444023 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
