Vogue Staartblikopener | Rvs | Tot Hoogte 580 mm | 250x110x770(h)mm
€83,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Staartblikopener | Rvs | Tot Hoogte 580 mm | 250x110x770(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€83,99 excl. btw
€101,63 incl. btw
Of €33,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | CE039 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele staartblikopener Vogue is ontworpen voor intensief gebruik in drukke keukens. Dankzij de duurzame RVS-constructie gaat hij jarenlang mee en blijft hij betrouwbaar, zelfs dagelijks gebruik. De opener kan stevig op verschillende werkoppervlakken worden gemonteerd voor maximale stabiliteit en gebruiksgemak.
Hij opent moeiteloos alle blikken tot 580 mm hoog en is ideaal voor horecakeukens waar snelheid en efficiëntie essentieel zijn. Inclusief RVS onderstel en klem voor eenvoudige bevestiging
Bestel de Vogue Staartblikopener | RVS | Tot Hoogte 580 mm | 250x110x770(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hij opent moeiteloos alle blikken tot 580 mm hoog en is ideaal voor horecakeukens waar snelheid en efficiëntie essentieel zijn. Inclusief RVS onderstel en klem voor eenvoudige bevestiging
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Bijgesloten | Onderstel en Klem |
| Gewicht | 1,97 kg |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Hoogte | 770 mm |
Bestel de Vogue Staartblikopener | RVS | Tot Hoogte 580 mm | 250x110x770(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | CE039 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


