Hygiplas Snijplank | Ldpe | Wit | 250x150x6(h)mm
€8,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hygiplas Snijplank | Ldpe | Wit | 250x150x6(h)mm
OP VOORRAAD
€8,89 excl. btw
€10,76 incl. btw
Of €3,59 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hygiplas |
| Artikelnummer: | CD269 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Om ingrediënten professioneel te bereiden gebruikt u deze witte snijplank Hygiplas. De snijplank is gemaakt LDPE, is 6 mm dik en weegt slechts 200g. Lichtgewicht dus, maar stevig en geschikt voor professioneel gebruik. Handig het maken garneringen en het snijden kleine hoeveelheiden ingrediënten. De plank is eenvoudig op te bergen en neemt daarbij weinig ruimte in.
Bestel de Hygiplas Snijplank | LDPE | Wit | 250x150x6(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | LDPE |
|---|---|
| Kleur(en) | Wit |
| Handgreep | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Aantal | 1 |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 150 mm |
| Hoogte | 6 mm |
Bestel de Hygiplas Snijplank | LDPE | Wit | 250x150x6(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hygiplas |
|---|---|
| Artikelnummer | CD269 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


