Hendi Slacentrifuge | Kunststof | Groen | 25l | ø430x530(h)mm
€119,50
€89,63
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Slacentrifuge | Kunststof | Groen | 25l | ø430x530(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€119,50
U bespaart €29,88 (25%)
€89,63 excl. btw
€108,45 incl. btw
Of €36,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 222560 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze slacentrifuge HENDI is ideaal voor het drogen grote hoeveelheden groenten en fruit na het wassen in professionele horecakeukens. De centrifuge is voorzien een gemakkelijk te gebruiken waterafvoer en een uitneembare binnenmand, waardoor schoonmaken efficiënt en eenvoudig gaat. Met deze slacentrifuge zorg je altijd voor perfect droge groenten en fruit, klaar voor gebruik in salades of gerechten.
Bestel de HENDI Slacentrifuge | Kunststof | Groen | 25L | Ø430x530(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Inhoud | 25 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen, polyamide, nylon) |
| Kleur / afwerking | Groen |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 3,35 kg |
| Diameter | 430 mm |
| Hoogte | 530 mm |
Bestel de HENDI Slacentrifuge | Kunststof | Groen | 25L | Ø430x530(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 222560 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

