Mastro Servieskast | Rvs | Met Brood- en Bestekdispenser | 686x700x1450(h)mm
€2.190,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Servieskast | Rvs | Met Brood- en Bestekdispenser | 686x700x1450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.190,00 excl. btw
€2.649,90 incl. btw
Of €883,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | IIA6070/TN |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dienbladen, bestek, glazen en brooddispenser, met PVC bestekdispenser
Bestel de Mastro Servieskast | RVS | Met Brood- en Bestekdispenser | 686x700x1450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS + PVC Bestekbak |
|---|---|
| Gewicht | 80 kg |
| Breedte | 686 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1450 mm |
Bestel de Mastro Servieskast | RVS | Met Brood- en Bestekdispenser | 686x700x1450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | IIA6070/TN |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
