Hendi Schuimspaan | Rvs/kunststof | 345x75mm
€10,79
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Schuimspaan | Rvs/kunststof | 345x75mm
OP VOORRAAD
€10,79 excl. btw
€13,06 incl. btw
Of €4,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 529201 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze HENDI schuimspaan is gemaakt hoogwaardig RVS met een hittebestendig handvat polypropyleen. Perfect voor het scheppen schuim, vet of ingrediënten uit hete vloeistoffen. Vaatwasmachinebestendig en geschikt voor professioneel en thuisgebruik.
Bestel de HENDI Schuimspaan | RVS/Kunststof | 345x75mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS, kunststof (polypropyleen) |
|---|---|
| Gewicht | 0,15 kg |
| Breedte | 345 mm |
| Diepte | 75 mm |
Bestel de HENDI Schuimspaan | RVS/Kunststof | 345x75mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 529201 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
