Vogue Schuimspaan | Rvs | ø120x380mm
€10,59
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Schuimspaan | Rvs | ø120x380mm
OP VOORRAAD
€10,59 excl. btw
€12,81 incl. btw
Of €4,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | J668 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze schuimspaan Vogue verwijder je veilig en efficiënt voedsel uit hete vloeistoffen. De lange steel houdt je handen goed weg heet water, olie of vet, waardoor je comfortabel en veilig kunt werken in de keuken.
De schuimspaan is gemaakt hoogwaardig RVS en is uitstekend bestand tegen hitte, corrosie en intensief gebruik. Het fijne gegalvaniseerde gaas scheidt voedsel moeiteloos vloeistoffen, ideaal het koken in grote hoeveelheden. Dankzij de handige haak aan het handvat berg je de schuimspaan gemakkelijk op en houd je je werkplek netjes en georganiseerd.
Bestel de Vogue Schuimspaan | RVS | Ø120x380mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De schuimspaan is gemaakt hoogwaardig RVS en is uitstekend bestand tegen hitte, corrosie en intensief gebruik. Het fijne gegalvaniseerde gaas scheidt voedsel moeiteloos vloeistoffen, ideaal het koken in grote hoeveelheden. Dankzij de handige haak aan het handvat berg je de schuimspaan gemakkelijk op en houd je je werkplek netjes en georganiseerd.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 0,15 kg |
| Diameter | 120 mm |
| Lengte | 380 mm |
Bestel de Vogue Schuimspaan | RVS | Ø120x380mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | J668 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


