Hendi Schuimspaan | Kitchenline | Rvs | Naadloos | ø90x310mm
€7,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Schuimspaan | Kitchenline | Rvs | Naadloos | ø90x310mm
OP VOORRAAD
€7,89 excl. btw
€9,55 incl. btw
Of €3,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 528105 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI KitchenLine schuimspaan is een betrouwbaar en hygiënisch keukenhulpmiddel, ideaal voor het afscheppen schuim of het uitlekken voedsel. Het naadloze ontwerp uit één stuk voorkomt vuilophoping en maakt reinigen eenvoudig. Deze schuimspaan voldoet volledig aan de HACCP-normen en is daarmee perfect geschikt voor professioneel gebruik.
Bestel de HENDI Schuimspaan | KitchenLine | RVS | Naadloos | Ø90x310mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI KitchenLine |
|---|---|
| Uitvoering | Naadloos |
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 0,07 kg |
| Diameter | 90 mm |
| Lengte | 310 mm |
Bestel de HENDI Schuimspaan | KitchenLine | RVS | Naadloos | Ø90x310mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 528105 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
