Hendi Saladelepel | Kunststof | Wit | 335x70mm
€4,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Saladelepel | Kunststof | Wit | 335x70mm
OP VOORRAAD
€4,69 excl. btw
€5,67 incl. btw
Of €1,89 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 564400 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI saladelepel is gemaakt SAN (Styreen-Acrylonitril), een hittebestendig kunststof tot 80°C. Dit veelzijdige keukenaccessoire is ideaal voor professioneel gebruik in de catering en thuis, en is bovendien vaatwasmachinebestendig voor extra gebruiksgemak.
Bestel de HENDI Saladelepel | Kunststof | Wit | 335x70mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Inhoud | 0,06 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (styreen-acrylonitril) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,05 kg |
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 70 mm |
Bestel de HENDI Saladelepel | Kunststof | Wit | 335x70mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 564400 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

