Mastro Standenregelaar | Ip55 | Met Gasklep | Electronisch | Max. 0.42kw | 230v | 160x120x80(h)mm
€227,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Standenregelaar | Ip55 | Met Gasklep | Electronisch | Max. 0.42kw | 230v | 160x120x80(h)mm | 0.42kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€227,00 excl. btw
€274,67 incl. btw
Of €91,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | Z/TGRPL600 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Elektronische digitale snelheidsregelaar met licht en gasklep.
Bestel de Mastro Standenregelaar | IP55 | Met Gasklep | Electronisch | Max. 0.42kW | 230V | 160x120x80(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Aansluitwaarde | Max. 0.42 kW |
|---|---|
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 1 kg |
| Breedte | 160 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 80 mm |
Bestel de Mastro Standenregelaar | IP55 | Met Gasklep | Electronisch | Max. 0.42kW | 230V | 160x120x80(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | Z/TGRPL600 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
