Jantex Rolemmer + Wringer | Kentucky | 20l | Geel (kleurcodering) | Schoon-/vuilwaterscheiding | 350x280x480(h)mm
€51,49
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Rolemmer + Wringer | Kentucky | 20l | Geel (kleurcodering) | Schoon-/vuilwaterscheiding | 350x280x480(h)mm
OP VOORRAAD
€51,49 excl. btw
€62,30 incl. btw
Of €20,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | F951 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Jantex KENTUCKY rolemmer met wringer is een praktische en complete oplossing voor het efficiënt dweilen vloeren. De emmer heeft een ruime inhoud 20 liter en is voorzien een handige wringer, zodat alles wat nodig is voor het uitwringen een mop direct de hand is. Dankzij de lange steel de wringer kan extra kracht worden gezet, waardoor de dweil eenvoudig en effectief kan worden uitgewrongen.
De emmer is uitgerust met stevige, soepel rollende wielen en een praktisch handvat, waardoor hij gemakkelijk kan worden verplaatst zonder water te morsen. Het duidelijke waarschuwingssymbool op de zijkant maakt omstanders attent op mogelijke gladheid tijdens het schoonmaken.
Het slimme ontwerp met een verwijderbare scheidingswand helpt vuil en schoon water gescheiden te houden en verzamelt vuil en bezinksel, zodat het water langer schoon blijft. De gele kleur maakt de rolemmer bovendien geschikt voor gebruik binnen een kleurgecodeerd schoonmaaksysteem.
Bestel de Jantex Rolemmer + Wringer | KENTUCKY | 20L | Geel (Kleurcodering) | Schoon-/Vuilwaterscheiding | 350x280x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De emmer is uitgerust met stevige, soepel rollende wielen en een praktisch handvat, waardoor hij gemakkelijk kan worden verplaatst zonder water te morsen. Het duidelijke waarschuwingssymbool op de zijkant maakt omstanders attent op mogelijke gladheid tijdens het schoonmaken.
Het slimme ontwerp met een verwijderbare scheidingswand helpt vuil en schoon water gescheiden te houden en verzamelt vuil en bezinksel, zodat het water langer schoon blijft. De gele kleur maakt de rolemmer bovendien geschikt voor gebruik binnen een kleurgecodeerd schoonmaaksysteem.
Specificaties
| Serie | Jantex KENTUCKY |
|---|---|
| Uitvoering | Kleurcodering |
| Bruto inhoud | 20 liter |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Geel |
| Wielen | Ja |
| Bijgesloten | Scheidingswand (schoon/vuil water) |
| Gewicht | 3,4 kg |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 480 mm |
Bestel de Jantex Rolemmer + Wringer | KENTUCKY | 20L | Geel (Kleurcodering) | Schoon-/Vuilwaterscheiding | 350x280x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | F951 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Schoonmaakwagen Procart Jet 736s
-25% KORTING
Combisteel
Schoonmaakwagen Procart 311
-25% KORTING
Combisteel
Schoonmaakwagen Procart Jet 735s
-25% KORTING
Combisteel
Linnenzakwagen Procart 65
-25% KORTING
Combisteel


