Buffalo Rijstwarmer | 21l | 0.11kw (230v) | 388x388x404(h)mm
€268,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Rijstwarmer | 21l | 0.11kw (230v) | 388x388x404(h)mm | 0.11kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€268,00 excl. btw
€324,28 incl. btw
Of €108,09 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HX988 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bewaar grote hoeveelheden heerlijk luchtige rijst met de betrouwbare Buffalo rijstwarmer. Of je nu een afhaalrestaurant of een full-service restaurant runt, de ruime capaciteit helpt je om aan de vraag te voldoen en rijst eenvoudig op te slaan en te serveren, zelfs tijdens de drukste momenten.
Het hoogwaardige ontwerp houdt de rijst langdurig op serveertemperatuur en voorkomt uitdrogen. Dankzij de anti-aanbak binnenpot kun je de rijst moeiteloos scheppen, en de meegeleverde krasvrije lepel zorgt ervoor dat elk laatste korreltje gebruikt kan worden.
Na gebruik is de rijstwarmer eenvoudig schoon te maken en klaar voor de volgende dienst, zodat je keuken soepel en efficiënt blijft draaien.
Bestel de Buffalo Rijstwarmer | 21L | 0.11kW (230V) | 388x388x404(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het hoogwaardige ontwerp houdt de rijst langdurig op serveertemperatuur en voorkomt uitdrogen. Dankzij de anti-aanbak binnenpot kun je de rijst moeiteloos scheppen, en de meegeleverde krasvrije lepel zorgt ervoor dat elk laatste korreltje gebruikt kan worden.
Na gebruik is de rijstwarmer eenvoudig schoon te maken en klaar voor de volgende dienst, zodat je keuken soepel en efficiënt blijft draaien.
Specificaties
| Bruto inhoud | 21 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Bijgesloten | Rijstlepel |
| Aansluitwaarde | 0,11 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7,1 kg |
| Breedte | 388 mm |
| Diepte | 388 mm |
| Hoogte | 404 mm |
Bestel de Buffalo Rijstwarmer | 21L | 0.11kW (230V) | 388x388x404(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HX988 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


