Buffalo Rijstkoker | 6l/13l | 50 Porties | 1.95kw (230v) | 460x400x345(h)mm
€169,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Rijstkoker | 6l/13l | 50 Porties | 1.95kw (230v) | 460x400x345(h)mm | 1.95kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€169,99 excl. btw
€205,69 incl. btw
Of €68,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | J300 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze zeer efficiënte elektrische rijstkoker Buffalo maak je keer op keer perfect gekookte rijst. Het apparaat heef niet alleen eenvoudige intuïtieve bediening, hittebestendige handgrepen en veel handige opties, maar is ook makkelijk schoon te houden door de RVS constructie met gladde oppervlakken.
De anti-kleef binnenpan heeft een capaciteit tot wel 50 porties (6 liter droge rijst of 13 liter gekookte rijst) en houdt deze na het koken urenlang op perfecte temperatuur. De automatische warmhoudfunctie werkt kostenbesparend door aanbakken en verspilling te voorkomen en schakelt vanzelf in nadat het koken is afgerond.
Bovendien wordt de rijstkoker stekkerklaar geleverd inclusief rijstlepel en maatbeker, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Bestel de Buffalo Rijstkoker | 6L/13L | 50 Porties | 1.95kW (230V) | 460x400x345(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De anti-kleef binnenpan heeft een capaciteit tot wel 50 porties (6 liter droge rijst of 13 liter gekookte rijst) en houdt deze na het koken urenlang op perfecte temperatuur. De automatische warmhoudfunctie werkt kostenbesparend door aanbakken en verspilling te voorkomen en schakelt vanzelf in nadat het koken is afgerond.
Bovendien wordt de rijstkoker stekkerklaar geleverd inclusief rijstlepel en maatbeker, zodat je er direct mee aan de slag kunt!
Specificaties
| Bruto inhoud | 6 liter (droge rijst) / 13 liter (gekookte rijst) |
|---|---|
| Capaciteit | 50 porties |
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Bijgesloten | Maatbeker, rijstlepel |
| Aansluitwaarde | 1,95 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 10,4 kg |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 345 mm |
Bestel de Buffalo Rijstkoker | 6L/13L | 50 Porties | 1.95kW (230V) | 460x400x345(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | J300 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


