Buffalo Warmhoudlamp | Staal | Hoogte Verstelbaar | Max. 250w | 200(h)mm
€75,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Warmhoudlamp | Staal | Hoogte Verstelbaar | Max. 250w | 200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€75,99 excl. btw
€91,95 incl. btw
Of €30,65 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | GJ461 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze moderne en betrouwbare uitschuifbare warmtelamp Buffalo is de perfecte oplossing wanneer voedsel op een stijlvolle manier (in het zicht klanten) op temperatuur moet worden gehouden.
De in geborsteld staal afgewerkte lamp kan gemakkelijk op de juiste hoogte gesteld worden, door het uittrekbare snoer 280 mm tot 1520 mm. De warmtelamp is bovendien verkrijgbaar in diverse andere kleuren en eenvoudig te gebruiken, te reinigen en te onderhouden.
Let op, warmtelampen zijn alleen bedoeld voor voedselverwarming en niet geschikt als verlichting. Lampen zijn los verkrijgbaar (max. 250 W).
Bestel de Buffalo Warmhoudlamp | Staal | Hoogte Verstelbaar | Max. 250W | 200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De in geborsteld staal afgewerkte lamp kan gemakkelijk op de juiste hoogte gesteld worden, door het uittrekbare snoer 280 mm tot 1520 mm. De warmtelamp is bovendien verkrijgbaar in diverse andere kleuren en eenvoudig te gebruiken, te reinigen en te onderhouden.
Let op, warmtelampen zijn alleen bedoeld voor voedselverwarming en niet geschikt als verlichting. Lampen zijn los verkrijgbaar (max. 250 W).
Specificaties
| Lampwattage | 250 W |
|---|---|
| Verstelbare hoogte | Ja |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | Staal |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Snoerlengte | 280 - 1520 mm |
| Gewicht | 1,36 kg |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Buffalo Warmhoudlamp | Staal | Hoogte Verstelbaar | Max. 250W | 200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | GJ461 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


