Prismafood Pizzaoven | Prismafood Nero | Elektrisch | 1+1+1x ø45cm (en600x400) | 45°c/450°c | 12kw (400v) | 915x690x900(h)mm
€2.999,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Prismafood Pizzaoven | Prismafood Nero | Elektrisch | 1+1+1x ø45cm (en600x400) | 45°c/450°c | 12kw (400v) | 915x690x900(h)mm | 12kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.999,00 excl. btw
€3.628,79 incl. btw
Of €1.209,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Prismafood |
| Artikelnummer: | B3/50-G6TL |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze unieke professionele elektrische pizzaoven met maar liefst 3 bakkamers uit de NERO-lijn het Italiaanse Prismafood is uitgevoerd in zwart gelakt staal met een RVS voorkant en de bodem de bakkamers is voorzien speciale refractiestenen voor optimale hitteverdeling en een knapperige bodem. Daarnaast is de oven geïsoleerd met steenwol voor optimaal warmtebehoud.
De bakkamers bieden ieder ruimte voor 4 pizza maximaal Ø 45 cm, maar is daarnaast door de interne maat ook geschikt voor euronorm-/bakerynormformaat (60 x 40 cm). Iedere bakkamer is voorzien verhitting boven en onder met een temperatuurbereik 45°C/450°C, waarbij de onder- en bovenverhitting per bakkamer onafhankelijk elkaar kunnen worden ingesteld met stevige draaiknoppen.
De stevige toegangsdeuren hebben een geïsoleerd handvat voor veilig en comfortabel openen/sluiten en een venster, wat samen met de (apart schakelbare) interne verlichting zorgt dat het bakproces goed kan worden gevolgd.
Bestel de Prismafood Pizzaoven | Prismafood NERO | Elektrisch | 1+1+1x Ø45cm (EN600x400) | 45°C/450°C | 12kW (400V) | 915x690x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De bakkamers bieden ieder ruimte voor 4 pizza maximaal Ø 45 cm, maar is daarnaast door de interne maat ook geschikt voor euronorm-/bakerynormformaat (60 x 40 cm). Iedere bakkamer is voorzien verhitting boven en onder met een temperatuurbereik 45°C/450°C, waarbij de onder- en bovenverhitting per bakkamer onafhankelijk elkaar kunnen worden ingesteld met stevige draaiknoppen.
De stevige toegangsdeuren hebben een geïsoleerd handvat voor veilig en comfortabel openen/sluiten en een venster, wat samen met de (apart schakelbare) interne verlichting zorgt dat het bakproces goed kan worden gevolgd.
Specificaties
| Serie | Prismafood NERO |
|---|---|
| Type | NERO 3/50 GLASS 6T LIGHT |
| Verhitting | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 45°C / 450°C |
| Bakkamer | 3x B 620 x D 500 x H 120 mm |
| Capaciteit | 1+1+1x Ø 45 cm / EN600x400 |
| Aantal niveaus | 3 |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Onder |
| Materiaal | Staal/RVS (behuizing), refractiestenen (bodem) |
| Vermogen | 12 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 114 kg |
| Breedte | 915 mm |
| Diepte | 690 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Prismafood Pizzaoven | Prismafood NERO | Elektrisch | 1+1+1x Ø45cm (EN600x400) | 45°C/450°C | 12kW (400V) | 915x690x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Prismafood |
|---|---|
| Artikelnummer | B3/50-G6TL |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


