Olympia Maaltijdtrays | Kristallon | Kunststof | Rood | 10 Stuks | 322x236x22(h)mm
€77,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Maaltijdtrays | Kristallon | Kunststof | Rood | 10 Stuks | 322x236x22(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€77,99 excl. btw
€94,37 incl. btw
Of €31,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | DL126 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze 322 (B) x 236 (D) mm Olympia KRISTALLON voedselbakjes met kleine rode plastic compartimenten bieden functionaliteit en een lange levensduur tegen een voordelige prijs en zijn essentiële hulpmiddelen voor elke snel veranderende school, verzorgingshuis of ziekenhuis. De compartimentladen zijn gemaakt stevig polycarbonaat en zijn duurzaam en breukbestendig, waardoor ze bestand zijn tegen breuk intensief gebruik. Deze dienbladen zijn ontworpen met drie secties voor eten en drinken en maken een gemakkelijke portiecontrole mogelijk, zodat je jouw klanten altijd de juiste hoeveelheid voedsel kunt serveren. Dankzij de gemakkelijk vast te houden handgrepen zijn deze bakken stabiel tijdens het dragen, waardoor morsen en vallen in jouw pand wordt voorkomen. Deze bakken zijn vaatwasmachinebestendig en maken een snellere reiniging mogelijk, zodat je meer tijd heeft voor andere taken.
Bestel de Olympia Maaltijdtrays | KRISTALLON | Kunststof | Rood | 10 Stuks | 322x236x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Olympia KRISTALLON |
|---|---|
| Soort | Maaltijdtray |
| Materiaal | Kunststof (polycarbonaat) |
| Kleur / afwerking | Rood |
| Stapelbaar | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Breedte | 322 mm |
| Diepte | 236 mm |
| Hoogte | 22 mm |
| Aantal | 10 |
Bestel de Olympia Maaltijdtrays | KRISTALLON | Kunststof | Rood | 10 Stuks | 322x236x22(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | DL126 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga


