Tefcold Koelkist | Wit | 250l | +1°c/+8°c | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (geremd) | 1025x625x1000(h)mm
€1.311,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Koelkist | Wit | 250l | +1°c/+8°c | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (geremd) | 1025x625x1000(h)mm | 900x500x555(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.311,00 excl. btw
€1.586,31 incl. btw
Of €528,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 48009 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ruime koelkist Tefcold biedt een grote opslagruimte voor het koelen bijvoorbeeld dranken. De bovenkant is voorzien schuifdeksels en de binnenmaat is perfect voor kratten bier en frisdrank. Om het plaatsen kratten en vullen de koelkist nóg makkelijker te maken is de bovenkant zelfs volledig verwijderbaar.
StootbeschermingDeze uitvoering is voorzien stootranden rondom voor extra bescherming de koelkist, onder andere ideaal voor gebruik in supermarkten of omgevingen waar met wagens, karren e.d. wordt rondgereden.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik +1°C/+8°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige analoge bediening. Daarnaast is de koelkist voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinig apparaat hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe stevige zwenkwielen, waarvan 2 met rem, zorgen voor eenvoudig verplaatsen de koelkist, wat het bijvoorbeeld makkelijk maakt om onder en rond het apparaat schoon te maken. En de koeling wordt stekkerklaar geleverd!
Bestel de Tefcold Koelkist | Wit | 250L | +1°C/+8°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1025x625x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
StootbeschermingDeze uitvoering is voorzien stootranden rondom voor extra bescherming de koelkist, onder andere ideaal voor gebruik in supermarkten of omgevingen waar met wagens, karren e.d. wordt rondgereden.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien statische koeling met een temperatuurbereik +1°C/+8°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige analoge bediening. Daarnaast is de koelkist voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinig apparaat hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimaal GebruiksgemakDe stevige zwenkwielen, waarvan 2 met rem, zorgen voor eenvoudig verplaatsen de koelkist, wat het bijvoorbeeld makkelijk maakt om onder en rond het apparaat schoon te maken. En de koeling wordt stekkerklaar geleverd!
Specificaties
| Type | Tefcold KBAK104 PLUS |
|---|---|
| Bruto inhoud | 250 liter |
| Binnenafmetingen | B 900 x D 500 x H 555 mm |
| Kleur / afwerking | Wit, zwart (stootrand) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (34 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Bediening | Analoog |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deksel(s) | Schuifdeksels (dicht) |
| Dekselvorm | Vlak |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,54 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 198 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 61 kg |
| Breedte | 1025 mm |
| Diepte | 625 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de Tefcold Koelkist | Wit | 250L | +1°C/+8°C | Statisch | Schuifdeksels | Wielen (Geremd) | 1025x625x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 48009 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


