Tefcold Koelkist | Serie Bhc | Rvs | 790l | +2°c/+8°c | Statisch | Schuifdeksels + Werkblad | Wielen (geremd) | 2505x565x930(h)mm
€2.660,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Tefcold Koelkist | Serie Bhc | Rvs | 790l | +2°c/+8°c | Statisch | Schuifdeksels + Werkblad | Wielen (geremd) | 2505x565x930(h)mm | 2400x470x690(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.660,00 excl. btw
€3.218,60 incl. btw
Of €1.072,87 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Tefcold |
| Artikelnummer: | 67392 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De SERIE BHC koelkisten Tefcold biedt gekoelde opslagruimte in diverse formaten, ideaal voor bijvoorbeeld dranken in flessen en blikjes, met bovenop een praktisch werkblad, waar de schuifdeksels onder verdwijnen het openen, voor optimaal gebruiksgemak.
Zuinig & VerantwoordDe koelkisten zijn voorzien statische koeling met temperatuurbereik +2°C/+8°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige mechanische bediening. Daarnaast zijn alle uitvoeringen geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maken de apparaten gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Flexibele InrichtingHet interieur is uitgevoerd met flexibel systeem voor de inrichting, waarbij handige draadverdelers op diverse posities kunnen worden geplaatst, zodat de binnenruimte naar wens in meerdere vakken kan worden verdeeld of als één grote ruimte kan worden toegepast.
Robuuste ConstructieZowel de behuizing als het interieur zijn uitgevoerd in stevig RVS en de koelkisten zijn standaard voorzien stevige geremde zwenkwielen, voor eenvoudig verplaatsen en probleemloos schoonmaken onder en rondom het apparaat. Bovendien is op aanvraag een speciale bijpassende flesopener met opvang beschikbaar, die op de buitenkant de koelkisten kan worden gemonteerd.
Let op, illustratieve detailafbeeldingen kunnen uitvoeringen in afwijkend formaat of met afwijkende dekselindeling zijn.
Bestel de Tefcold Koelkist | SERIE BHC | RVS | 790L | +2°C/+8°C | Statisch | Schuifdeksels + Werkblad | Wielen (Geremd) | 2505x565x930(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zuinig & VerantwoordDe koelkisten zijn voorzien statische koeling met temperatuurbereik +2°C/+8°C, handmatige ontdooiing en eenvoudige mechanische bediening. Daarnaast zijn alle uitvoeringen geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maken de apparaten gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Flexibele InrichtingHet interieur is uitgevoerd met flexibel systeem voor de inrichting, waarbij handige draadverdelers op diverse posities kunnen worden geplaatst, zodat de binnenruimte naar wens in meerdere vakken kan worden verdeeld of als één grote ruimte kan worden toegepast.
Robuuste ConstructieZowel de behuizing als het interieur zijn uitgevoerd in stevig RVS en de koelkisten zijn standaard voorzien stevige geremde zwenkwielen, voor eenvoudig verplaatsen en probleemloos schoonmaken onder en rondom het apparaat. Bovendien is op aanvraag een speciale bijpassende flesopener met opvang beschikbaar, die op de buitenkant de koelkisten kan worden gemonteerd.
Let op, illustratieve detailafbeeldingen kunnen uitvoeringen in afwijkend formaat of met afwijkende dekselindeling zijn.
Specificaties
| Serie | Tefcold SERIE BHC |
|---|---|
| Type | BHC250X1 |
| Bruto inhoud | 790 liter |
| Binnenafmetingen | B 2400 x D 470 x H 690 mm |
| Materiaal | RVS AISI-201 |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (95 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten manden | Nee |
| Bijgesloten verdelers | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deksel(s) | Schuifdeksels (dicht) |
| Dekselvorm | Vlak |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 42 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 4,05 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1478 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,2 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 118 kg |
| Breedte | 2505 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 930 mm |
Bestel de Tefcold Koelkist | SERIE BHC | RVS | 790L | +2°C/+8°C | Statisch | Schuifdeksels + Werkblad | Wielen (Geremd) | 2505x565x930(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Tefcold |
|---|---|
| Artikelnummer | 67392 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


