Polar Koel-/vrieswerkbank | U-serie | 124l (1/1 Gn) | 2 Deuren | -2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1360x700x860(h)mm
€1.693,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Koel-/vrieswerkbank | U-serie | 124l (1/1 Gn) | 2 Deuren | -2°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 1360x700x860(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.693,00 excl. btw
€2.048,53 incl. btw
Of €682,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | UA086 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Polar U-SERIE koel-/vrieswerkbank met 2 deuren is een professionele prepareercounter die betrouwbare prestaties combineert met praktische veelzijdigheid voor drukke professionele keukens. Zeer efficiënt met energieklasse C, beschikt deze werkbank over krachtige geforceerde luchtkoeling, zelfsluitende deuren en automatische ontdooifunctie, waardoor de operationele kosten worden verlaagd en een constante temperatuur wordt gehandhaafd.
Het rechter compartiment kan met 1 druk op de knop worden omgeschakeld tussen koel- en vriesfunctie, terwijl de gebruiksvriendelijke digitale bediening eenvoudig temperatuurbeheer mogelijk maakt. Dankzij de 4 stevige schappen (2 per compartiment) is er voldoende opbergruimte voor ingrediënten, die snel toegankelijk zijn en eenvoudig kunnen worden overgebracht naar andere koel- of vriesapparatuur.
Aan het einde een drukke dienst zorgen de stevige constructie hoogwaardig RVS en de geremde wielen voor eenvoudige verplaatsing en reiniging. Het duurzame werkblad is ideaal voor het voorbereiden gerechten, terwijl de 60 mm dikke isolatie en de efficiënte luchtcirculatie maximale prestaties en energie-efficiëntie garanderen. Deze koel-/vrieswerkbank is de ideale keuze voor intensief gebruik in professionele keukens.
Bestel de Polar Koel-/Vrieswerkbank | U-SERIE | 124L (1/1 GN) | 2 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1360x700x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het rechter compartiment kan met 1 druk op de knop worden omgeschakeld tussen koel- en vriesfunctie, terwijl de gebruiksvriendelijke digitale bediening eenvoudig temperatuurbeheer mogelijk maakt. Dankzij de 4 stevige schappen (2 per compartiment) is er voldoende opbergruimte voor ingrediënten, die snel toegankelijk zijn en eenvoudig kunnen worden overgebracht naar andere koel- of vriesapparatuur.
Aan het einde een drukke dienst zorgen de stevige constructie hoogwaardig RVS en de geremde wielen voor eenvoudige verplaatsing en reiniging. Het duurzame werkblad is ideaal voor het voorbereiden gerechten, terwijl de 60 mm dikke isolatie en de efficiënte luchtcirculatie maximale prestaties en energie-efficiëntie garanderen. Deze koel-/vrieswerkbank is de ideale keuze voor intensief gebruik in professionele keukens.
Specificaties
| Serie | Polar U-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 124 liter |
| Deur(en) | 2 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Nee |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a / R290 |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten roosters | 4 |
| Roosterformaat | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,7 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 986 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 43,5 |
| Aansluitwaarde | 0,48 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 132 kg |
| Breedte | 1360 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de Polar Koel-/Vrieswerkbank | U-SERIE | 124L (1/1 GN) | 2 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 1360x700x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | UA086 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


