Santos Kaasraspmolen N.2 | 230v | Compleet Met 1 Schijf ø3mm Gaten | 420x250x350(h)mm
€920,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Kaasraspmolen N.2 | 230v | Compleet Met 1 Schijf ø3mm Gaten | 420x250x350(h)mm | 250x420x350(h)mm | RVS
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€920,00 excl. btw
€1.113,20 incl. btw
Of €371,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408002 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vervaardigd uit roestvrij materiaal en met kunststof opvangbak, compleet met één schijf met gaten Ø3mm, andere schijven zijn afzonderlijk verkrijgbaar.
Meegeleverde accessoires: 1 raspschijf 3mm gaten, opvangbak
Bediening: Manueel
Vulopening: 6cm
Verwijderebare opvangbak: Nee
Accessoires uitwisselbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 600W
Productie capaciteit: 050kg/uur
Gewicht netto; 14,2 kg
Materiaal: RVS
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 41cm
Lengte verpakking: 30cm
Breedte verpakking: 46cm
Gewicht verpakking: 15,2 kg
Afmeting: 250x420x350(h)mm
Bestel de SANTOS Kaasraspmolen N.2 | 230V | Compleet met 1 schijf Ø3mm gaten | 420x250x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Meegeleverde accessoires: 1 raspschijf 3mm gaten, opvangbak
Bediening: Manueel
Vulopening: 6cm
Verwijderebare opvangbak: Nee
Accessoires uitwisselbaar: Ja
Met hoofdschakelaar: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Vermogen elektrisch: 600W
Productie capaciteit: 050kg/uur
Gewicht netto; 14,2 kg
Materiaal: RVS
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 41cm
Lengte verpakking: 30cm
Breedte verpakking: 46cm
Gewicht verpakking: 15,2 kg
Afmeting: 250x420x350(h)mm
Specificaties
| Breedte | 420mm |
|---|---|
| Diepte | 250mm |
| Hoogte | 350mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 0.6kW |
| Watt | 600 |
| Gewicht | 14.5kg |
Bestel de SANTOS Kaasraspmolen N.2 | 230V | Compleet met 1 schijf Ø3mm gaten | 420x250x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408002 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
