Gastro M Ijsuitschepbak | Rvs | 360x165x150(h)mm
€35,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Ijsuitschepbak | Rvs | 360x165x150(h)mm
OP VOORRAAD
€35,69 excl. btw
€43,18 incl. btw
Of €14,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | GN637 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Gastro M ijsuitschepbakken worden geproduceerd in Europa en zijn vervaardigd uit de beste kwaliteit RVS AISI 304. De versterkte randen waarborgen een lange levensduur. Eenvoudig te reinigen en voldoen aan alle Europese eisen omtrent voedselveiligheid.
Bestel de Gastro M IJsuitschepbak | RVS | 360x165x150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Hoogte | 150 mm |
|---|---|
| Deksel | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 165 mm |
| Hoogte | 150 mm |
Bestel de Gastro M IJsuitschepbak | RVS | 360x165x150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | GN637 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
