Qusinox Hoekwerkbank | 600 Line | Rvs | Draaideur | 1000x1000x900(h)mm
€990,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Hoekwerkbank | 600 Line | Rvs | Draaideur | 1000x1000x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€990,00 excl. btw
€1.197,90 incl. btw
Of €399,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 4018.0610 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste professionele hoekwerkbank Qusinox is voorzien een dubbelwandige draaideur en de extra stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met gelaste hoeken en geborstelde gepolijste afwerking.
Hoekaansluiting 600De hoekwerkbank heeft aan beide zijden een aansluiting waar de werktafels en werkbanken zonder achteropstand uit de 600 LINE Qusinox (met een diepte 600 mm) precies op aansluiten, zodat ook een hoekopstelling keurig kan worden afgewerkt en daarbij alle ruimte optimaal kan worden benut.
Hoogwaardige ConstructieDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en een stevige dubbelwandige draaideur, waarachter een verstelbaar tussenschap zit, zodat de binnenruimte naar wens kan worden ingedeeld.
Optimaal GebruiksgemakDe gladde oppervlakken zorgen voor makkelijk schoonmaken en de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Bestel de Qusinox Hoekwerkbank | 600 LINE | RVS | Draaideur | 1000x1000x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoekaansluiting 600De hoekwerkbank heeft aan beide zijden een aansluiting waar de werktafels en werkbanken zonder achteropstand uit de 600 LINE Qusinox (met een diepte 600 mm) precies op aansluiten, zodat ook een hoekopstelling keurig kan worden afgewerkt en daarbij alle ruimte optimaal kan worden benut.
Hoogwaardige ConstructieDe werkbank heeft een 40 mm dik werkblad met watervaste onderlijming en een stevige dubbelwandige draaideur, waarachter een verstelbaar tussenschap zit, zodat de binnenruimte naar wens kan worden ingedeeld.
Optimaal GebruiksgemakDe gladde oppervlakken zorgen voor makkelijk schoonmaken en de werkbank is bovendien voorzien stevige verstelbare RVS poten, zodat de hoogte iets kan worden aangepast en de tafel ook op enigszins ongelijke ondergrond stabieler staat!
Specificaties
| Serie | Qusinox 600 LINE |
|---|---|
| Uitvoering | Hoek-element (600 mm) |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 600 / 1000 mm |
| Diepte | 600 / 1000 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Bladdikte | 40 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Draaideur |
| Laden | Nee |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Wielen | Nee |
| Constructie | Voorgemonteerd |
Bestel de Qusinox Hoekwerkbank | 600 LINE | RVS | Draaideur | 1000x1000x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 4018.0610 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
