Gmg Gmg Pizzaoven Onderstellen | Geschikt Voor Pf5050e/de/de3/de4 | 800x640x850(h)mm
€280,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Gmg Pizzaoven Onderstellen | Geschikt Voor Pf5050e/de/de3/de4 | 800x640x850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€280,00 excl. btw
€338,80 incl. btw
Of €112,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | GMG |
| Artikelnummer: | PM50 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Breedte | 800mm |
|---|---|
| Diepte | 640mm |
| Hoogte | 850mm |
| Gewicht | 0kg |
Bestel de GMG GMG Pizzaoven onderstellen | Geschikt voor PF5050E/DE/DE3/DE4 | 800x640x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | GMG |
|---|---|
| Artikelnummer | PM50 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
