Qusinox Geurfilterkast | 3250m³/u | 12 Carbonfilters | 5.5a | 0.55kw (230v) | 1800x670x500(h)mm
€1.900,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Geurfilterkast | 3250m³/u | 12 Carbonfilters | 5.5a | 0.55kw (230v) | 1800x670x500(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.900,00 excl. btw
€2.299,00 incl. btw
Of €766,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 2010.1012 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoogwaardige geurfilterkast Qusinox zorgt voor optimale afzuiging en filtering met een capaciteit 3250 m³/uur.
De motor heeft een 230V-aansluiting, zodat geen speciale krachtstroomgroep nodig is, en is perfect voor een efficiënte en betrouwbare afzuiging, waarbij ongewenste geuren die in veel professionele keukens voorkomen worden geneutraliseerd.
De geurfilterkast kan worden gecombineerd met de afzuigkappen Qusinox, maar is uiteraard ook geschikt voor toepassing i.c.m. afzuigkappen zonder motor andere merken!
Bestel de Qusinox Geurfilterkast | 3250m³/u | 12 Carbonfilters | 5.5A | 0.55kW (230V) | 1800x670x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De motor heeft een 230V-aansluiting, zodat geen speciale krachtstroomgroep nodig is, en is perfect voor een efficiënte en betrouwbare afzuiging, waarbij ongewenste geuren die in veel professionele keukens voorkomen worden geneutraliseerd.
De geurfilterkast kan worden gecombineerd met de afzuigkappen Qusinox, maar is uiteraard ook geschikt voor toepassing i.c.m. afzuigkappen zonder motor andere merken!
Specificaties
| Afzuigcapaciteit | 3250 m³/uur |
|---|---|
| Carbonfilters | 12 |
| Zakkenfilters | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,55 kW / 5,5 A |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 1800 mm |
| Diepte | 670 mm |
| Hoogte | 500 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Qusinox Geurfilterkast | 3250m³/u | 12 Carbonfilters | 5.5A | 0.55kW (230V) | 1800x670x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 2010.1012 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
