Pitco Friteuse | Ssh55r | Aardgas (nl) | 23l | 29.4kw | Aftapkraan | 397x875x1228(h)mm
€9.988,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Pitco Friteuse | Ssh55r | Aardgas (nl) | 23l | 29.4kw | Aftapkraan | 397x875x1228(h)mm | 29.4kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€9.988,00 excl. btw
€12.085,48 incl. btw
Of €4.028,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Pitco |
| Artikelnummer: | SSH55D/G25NL |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Al meer dan 90 jaar is Pitco marktleider op het gebied ontwerp en innovatie waarbij verantwoord frituren en het beste eindresultaat altijd centraal staan. Pitco combineert betrouwbaarheid, duurzaamheid en efficiëntie met optimaal gebruiksgemak.
Bovendien biedt Pitco een breed en gespecialiseerd programma friteuses waardoor voor elke mogelijke toepassing een perfecte Pitco beschikbaar is.
Solstice SSH55R SupremeHet topmodel uit de Solstice-serie is de Supreme met een zeer hoog rendement en tegelijkertijd voorzien het Energy Star-label (haast onhaalbaar voor friteuses). Door grotere vlampijpen met meer oppervlakte en dus meer hitteoverdracht en een betere vlamgeleiding door speciale uitrusting in de branders heeft de Solstice Supreme een nog hoger thermisch rendement (meer dan 70%) dan de standaard Solstice uitvoeringen.
Meer output met minder input, meer efficiency, meer rendement. De Solstice Supreme friteuses zijn uitgerust met een INTELFRY-computer die frituren heel eenvoudig maakt. Dit systeem heeft allerlei functies die het gebruik, toepassingen waar continu hoge capaciteit moet worden geleverd, eenvoudig en overzichtelijk houden zonder in te boeten aan een constante kwaliteit, plus diverse aanvullende geavanceerde functies.
Optimale VerhittingHet unieke Solstice brandersysteem heeft een zeer krachtig vermogen 29,4 kW en zuigt op een natuurlijke wijze meer lucht aan. Dit geeft een betere mix lucht en gas, waarbij de lucht al is voorverwarmd omdat dit wordt aangezogen onder de bovenplaat het kabinet. Hierdoor blijft de voorkant de friteuse koel, wat weer resulteert in een koelere en dus prettigere werkomgeving.
Doordacht OntwerpDe friteuse is uitgevoerd met behuizing, tank en verstevigd frame in hoogwaardig RVS en ook de zelfreinigende vlampijpen zijn uitgevoerd in robuust RVS. Boven de kuip bevinden zich mandhangers, zodat de manden eenvoudig tijdelijk uit het vet kunnen worden gehaald, bijvoorbeeld om af te druipen.
Het apparaat beschikt over een speciaal Drain Valve Interlock systeem, wat ervoor zorgt dat de friteuse automatisch uitschakelt wanneer de aftapkraan de kuip wordt geopend. De aftapkraan maakt legen de kuip en vervangen het vet bovendien extra eenvoudig.
De friteuse wordt geleverd met 2 halve manden en een speciaal reinigingsset, bestaande uit een schoonmaakstang en reinigingsborstel.
Bestel de Pitco Friteuse | SSH55R | Aardgas (NL) | 23L | 29.4kW | Aftapkraan | 397x875x1228(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien biedt Pitco een breed en gespecialiseerd programma friteuses waardoor voor elke mogelijke toepassing een perfecte Pitco beschikbaar is.
Solstice SSH55R SupremeHet topmodel uit de Solstice-serie is de Supreme met een zeer hoog rendement en tegelijkertijd voorzien het Energy Star-label (haast onhaalbaar voor friteuses). Door grotere vlampijpen met meer oppervlakte en dus meer hitteoverdracht en een betere vlamgeleiding door speciale uitrusting in de branders heeft de Solstice Supreme een nog hoger thermisch rendement (meer dan 70%) dan de standaard Solstice uitvoeringen.
Meer output met minder input, meer efficiency, meer rendement. De Solstice Supreme friteuses zijn uitgerust met een INTELFRY-computer die frituren heel eenvoudig maakt. Dit systeem heeft allerlei functies die het gebruik, toepassingen waar continu hoge capaciteit moet worden geleverd, eenvoudig en overzichtelijk houden zonder in te boeten aan een constante kwaliteit, plus diverse aanvullende geavanceerde functies.
Optimale VerhittingHet unieke Solstice brandersysteem heeft een zeer krachtig vermogen 29,4 kW en zuigt op een natuurlijke wijze meer lucht aan. Dit geeft een betere mix lucht en gas, waarbij de lucht al is voorverwarmd omdat dit wordt aangezogen onder de bovenplaat het kabinet. Hierdoor blijft de voorkant de friteuse koel, wat weer resulteert in een koelere en dus prettigere werkomgeving.
Doordacht OntwerpDe friteuse is uitgevoerd met behuizing, tank en verstevigd frame in hoogwaardig RVS en ook de zelfreinigende vlampijpen zijn uitgevoerd in robuust RVS. Boven de kuip bevinden zich mandhangers, zodat de manden eenvoudig tijdelijk uit het vet kunnen worden gehaald, bijvoorbeeld om af te druipen.
Het apparaat beschikt over een speciaal Drain Valve Interlock systeem, wat ervoor zorgt dat de friteuse automatisch uitschakelt wanneer de aftapkraan de kuip wordt geopend. De aftapkraan maakt legen de kuip en vervangen het vet bovendien extra eenvoudig.
De friteuse wordt geleverd met 2 halve manden en een speciaal reinigingsset, bestaande uit een schoonmaakstang en reinigingsborstel.
Specificaties
| Serie | Pitco Solstice SSH55R (SUPREME) |
|---|---|
| Type | SSH55R Supreme Aardgas NL |
| Verhitting | Aardgas (G25 NL) |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 23 liter |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS |
| Onderstel | Ja |
| Indeling onderstel | Draaideur |
| Verstelbare poten | Ja |
| Bijgesloten | 2 halve manden, reinigingsset |
| Vermogen | 29,4 kW (100.000 BTU) |
| Breedte | 397 mm |
| Diepte | 875 mm |
| Hoogte | 1228 mm |
Bestel de Pitco Friteuse | SSH55R | Aardgas (NL) | 23L | 29.4kW | Aftapkraan | 397x875x1228(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Pitco |
|---|---|
| Artikelnummer | SSH55D/G25NL |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
