Gastro M Fornuis | Serie 600 | Tafelmodel | Elektrisch | 2 Kookpunten | 3kw (400v) | 300x600x280(h)mm
€531,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Fornuis | Serie 600 | Tafelmodel | Elektrisch | 2 Kookpunten | 3kw (400v) | 300x600x280(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€531,00 excl. btw
€642,51 incl. btw
Of €214,17 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | GN017 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Gastro M biedt met de SERIE 600 kooklijn compacte apparatuur en toebehoren degelijke kwaliteit. Alle apparaten, neutrale elementen en onderstellen zijn uitgevoerd in hoogwaardig RVS behuizing en techniek voor intensief professioneel gebruik.
Elektrisch FornuisDit elektrische fornuis uit de SERIE 600 beschikt over 2 gietijzeren kookpunten. De kookpunten zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen met 6 standen.
Bovendien is het apparaat ook omschakelbaar naar 3-fase 230 V (50/60 Hz), wat door een gekwalificeerd installateur kan worden uitgevoerd.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikt het fornuis over een diepgetrokken vetopvangschaal voor eenvoudiger reinigen en is het apparaat te combineren met het onderstel en andere apparatuur, toebehoren en accessoires uit de Gastro M SERIE 600 kooklijn.
Bestel de Gastro M Fornuis | SERIE 600 | Tafelmodel | Elektrisch | 2 Kookpunten | 3kW (400V) | 300x600x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Elektrisch FornuisDit elektrische fornuis uit de SERIE 600 beschikt over 2 gietijzeren kookpunten. De kookpunten zijn eenvoudig onafhankelijk te bedienen met behulp stevige draaiknoppen met 6 standen.
Bovendien is het apparaat ook omschakelbaar naar 3-fase 230 V (50/60 Hz), wat door een gekwalificeerd installateur kan worden uitgevoerd.
Optimaal GebruiksgemakDaarnaast beschikt het fornuis over een diepgetrokken vetopvangschaal voor eenvoudiger reinigen en is het apparaat te combineren met het onderstel en andere apparatuur, toebehoren en accessoires uit de Gastro M SERIE 600 kooklijn.
Specificaties
| Serie | Gastro M SERIE 600 |
|---|---|
| Type | SERIE 600 60/30 PCE |
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Branders / kookpunten | 2x Ø 185 mm |
| Bediening | Analoog |
| Vetopvang | Ja |
| Onderstel | Optie |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 3 kW (2x 1,5 kW) |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 16 kg |
| Breedte | 300 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 280 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Gastro M Fornuis | SERIE 600 | Tafelmodel | Elektrisch | 2 Kookpunten | 3kW (400V) | 300x600x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | GN017 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
Gas Kookunit 2 Br. 7kw
-25% KORTING
Combisteel
