Prismafood Deegmenger | Ibm | 24kg/32l | 1 Snelheid | Vaste Kop + Kom | 1.1kw (230v) | 435x750x810(h)mm
€1.999,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Prismafood Deegmenger | Ibm | 24kg/32l | 1 Snelheid | Vaste Kop + Kom | 1.1kw (230v) | 435x750x810(h)mm | 1.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.999,00 excl. btw
€2.418,79 incl. btw
Of €806,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Prismafood |
| Artikelnummer: | IBM-30 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele deegmenger uit de IBM-serie Prismafood is de ideale uitrusting voor pizzeria's, bakkerijen en andere gelegenheden waar grote hoeveelheden deeg worden bereid. Dankzij de speciale vorm de spiraal krijg je in enkele minuten een perfect gemengd deeg.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat is uitgevoerd in robuust staal met strakke witte coating en de kuip, spiraalkneder, kneedas en beveiligingsrooster in hoogwaardig RVS. Het beveiligingsrooster is daarbij voorzien een microschakelaar voor automatische uitschakeling wanneer het wordt geopend, voor optimale veiligheid.
Aandrijving vindt plaats door middel een krachtige motor in oliebad, voor zowel betrouwbare als zeer stille werking. Daarnaast zorgt de hangende motor met optimale beluchting voor eenvoudiger onderhoud.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met 1 vaste snelheid is voorzien een handige timer, voor optimaal gebruiksgemak. Daarnaast zorgen de standaard (geremde) zwenkwielen niet alleen voor eenvoudig verplaatsen, maar ook dat het apparaat goed op zijn plaats blijft tijdens het gebruik.
Bestel de Prismafood Deegmenger | IBM | 24kg/32L | 1 Snelheid | Vaste Kop + Kom | 1.1kW (230V) | 435x750x810(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoogwaardig OntwerpHet apparaat is uitgevoerd in robuust staal met strakke witte coating en de kuip, spiraalkneder, kneedas en beveiligingsrooster in hoogwaardig RVS. Het beveiligingsrooster is daarbij voorzien een microschakelaar voor automatische uitschakeling wanneer het wordt geopend, voor optimale veiligheid.
Aandrijving vindt plaats door middel een krachtige motor in oliebad, voor zowel betrouwbare als zeer stille werking. Daarnaast zorgt de hangende motor met optimale beluchting voor eenvoudiger onderhoud.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel met 1 vaste snelheid is voorzien een handige timer, voor optimaal gebruiksgemak. Daarnaast zorgen de standaard (geremde) zwenkwielen niet alleen voor eenvoudig verplaatsen, maar ook dat het apparaat goed op zijn plaats blijft tijdens het gebruik.
Specificaties
| Serie | Prismafood IBM |
|---|---|
| Type | IBM 30 |
| Kantelbare kop | Nee |
| Afneembare kom | Nee |
| Komformaat | Ø 400 mm |
| Capaciteit/bruto inhoud | 24 kg / 32 liter |
| Snelheid/-heden | 1 |
| Timer | Ja |
| Materiaal | Gelakt staal (behuizing) / RVS AISI-304 (kom, spiraal, beschermrooster) |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 1,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 82 kg |
| Breedte | 435 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 810 mm |
Bestel de Prismafood Deegmenger | IBM | 24kg/32L | 1 Snelheid | Vaste Kop + Kom | 1.1kW (230V) | 435x750x810(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Prismafood |
|---|---|
| Artikelnummer | IBM-30 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


