Santos Citruspers N.70-evolution | 275w | 240x400x500(h)mm
€920,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Citruspers N.70-evolution | 275w | 240x400x500(h)mm | 240x400x490(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€920,00 excl. btw
€1.113,20 incl. btw
Of €371,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408070 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
de Santos Evolution haalt d.m.v. middelpunt vliedende kracht de laatste druppel uit gehalveerde sinaasappelen en citroenen, alle pulp blijft achter in de uitneembare centrifugetrommel, veilig: als de hefboom wordt neergedrukt, begint de kegel te draaien, als hij wordt opgetild stopt de Evolution onmiddellijk, de motor is bijzonder stil, eenvoudig te demonteren en daardoor gemakkelijk te reinigen.
Vermogen 275
Aansluiting voeding: 230V
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 300W
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 13,5 kg
Hoogte verpakking: 55cm
Lengte verpakking: 280 cm
Breedte verpakking: 44cm
Gewicht verpakking: 14,5 kg
Meegeleverde accessoires: Perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop: 22cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 240x400x490(h)mm
Bestel de SANTOS Citruspers N.70-Evolution | 275W | 240x400x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Vermogen 275
Aansluiting voeding: 230V
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 300W
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 13,5 kg
Hoogte verpakking: 55cm
Lengte verpakking: 280 cm
Breedte verpakking: 44cm
Gewicht verpakking: 14,5 kg
Meegeleverde accessoires: Perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop: 22cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 240x400x490(h)mm
Specificaties
| Breedte | 240mm |
|---|---|
| Diepte | 200mm |
| Hoogte | 500mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 0.75kW |
| Watt | 275 |
| Gewicht | 13.5kg |
Bestel de SANTOS Citruspers N.70-Evolution | 275W | 240x400x500(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408070 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
