Santos Citruspers N.65-coldpress | 650w | Voorzien Van Snelheidsregelaar | 236x412x642(h)mm
€4.830,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Citruspers N.65-coldpress | 650w | Voorzien Van Snelheidsregelaar | 236x412x642(h)mm | 236x412x642(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.830,00 excl. btw
€5.844,30 incl. btw
Of €1.948,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408120 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Een hoge kwaliteit professionele koude pers-juicer, voor een superieure kwaliteit sap en u haalt meer uit uw fruit en groenten, niet alleen in sap opbrengst, maar ook voor het behoud vitale enzymen en voedingsstoffen, geschikt voor ieder type fruit, groente of kruiden, met extra grote vulopening 8cm wat voorsnijden overbodig maakt, voorzien snelheidsregelaar, aan/uit schakelaar, pulpafvoer in grote bak.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 5-80
Vermogen elektrisch: 650W
Kleur: Groen
Gewicht netto: 31 kg
EAN scanbaar: JA
Hoogte verpakking: 66cm
Lengte verpakking: 33cm
Breedte verpakking: 49cm
Gewicht netto: 34 kg
Hoogte uitloop: 22,3 cm
Met hoofschakelaar: Ja
Afmeting: 236x412x642(h)mm
Bestel de SANTOS Citruspers N.65-ColdPress | 650W | Voorzien van snelheidsregelaar | 236x412x642(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 5-80
Vermogen elektrisch: 650W
Kleur: Groen
Gewicht netto: 31 kg
EAN scanbaar: JA
Hoogte verpakking: 66cm
Lengte verpakking: 33cm
Breedte verpakking: 49cm
Gewicht netto: 34 kg
Hoogte uitloop: 22,3 cm
Met hoofschakelaar: Ja
Afmeting: 236x412x642(h)mm
Specificaties
| Breedte | 236mm |
|---|---|
| Diepte | 412mm |
| Hoogte | 642mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 650 |
| Gewicht | 28kg |
Bestel de SANTOS Citruspers N.65-ColdPress | 650W | Voorzien van snelheidsregelaar | 236x412x642(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408120 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
