Santos Citruspers N.52 | 300w | Met 3 Omwisselbare Perskegels | 210x310x490(h)mm
€640,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Citruspers N.52 | 300w | Met 3 Omwisselbare Perskegels | 210x310x490(h)mm | 200x300x380(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€640,00 excl. btw
€774,40 incl. btw
Of €258,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408152 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos Jumbo is een citruspers pers met hoge capaciteit voor continu-productie, start automatisch wanneer een citrusvucht op de perskegel wordt geduwd, alle stroom dragende delen zijn optimaal beschermd tegen aflopend sap, alle met sap in aanraking komende materialen zijn zuur- en smaak bestendig, de Santos Jumbo is eenvoudig te demonteren en daardoor gemakkelijk te reinigen.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 230W
Kleur: Zwart
Gewicht netto: 9,2kg
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 44cm
Lengte verpakking: 25cm
Breedte verpakking; 34cm
Gewicht verpakking: 10 kg
Meegeleverde accessoires: perskegel grapefruit, perskegel limoen, perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop; 21,2 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 200x300x380(h)mm
Bestel de SANTOS Citruspers N.52 | 300W | met 3 omwisselbare perskegels | 210x310x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 230W
Kleur: Zwart
Gewicht netto: 9,2kg
EAN scanbaar: Ja
Hoogte verpakking: 44cm
Lengte verpakking: 25cm
Breedte verpakking; 34cm
Gewicht verpakking: 10 kg
Meegeleverde accessoires: perskegel grapefruit, perskegel limoen, perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop; 21,2 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 200x300x380(h)mm
Specificaties
| Breedte | 210mm |
|---|---|
| Diepte | 310mm |
| Hoogte | 490mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 300 |
| Gewicht | 10kg |
Bestel de SANTOS Citruspers N.52 | 300W | met 3 omwisselbare perskegels | 210x310x490(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408152 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
