Santos Citruspers N.38-arto | 130w | Met Twee Omwisselbare Perskegels | 170x300x350(h)mm
€600,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Citruspers N.38-arto | 130w | Met Twee Omwisselbare Perskegels | 170x300x350(h)mm | 170x303x350(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€600,00 excl. btw
€726,00 incl. btw
Of €242,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408011 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos 38 is uitgerust met een kunststof kom, alle stroom dragende delen zijn optimaal beschermd tegen aflopend sap, alle met sap in aanraking komende materialen zijn zuur- en smaak bestendig.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 130W
Kleur: Chroom
Gewicht netto: 5,2 kg
Hoogte verpakking: 40cm
Lengte verpakking: 26cm
Breedte verpakking: 34cm
Gewicht verpakking: 6kg
Meegeleverde accessoires: perskegel grapefruit, perskegel limoen, perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop; 13,5 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 170x303x350(h)mm
Bestel de SANTOS citruspers N.38-Arto | 130W | met twee omwisselbare perskegels | 170x300x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 130W
Kleur: Chroom
Gewicht netto: 5,2 kg
Hoogte verpakking: 40cm
Lengte verpakking: 26cm
Breedte verpakking: 34cm
Gewicht verpakking: 6kg
Meegeleverde accessoires: perskegel grapefruit, perskegel limoen, perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop; 13,5 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 170x303x350(h)mm
Specificaties
| Breedte | 170mm |
|---|---|
| Diepte | 300mm |
| Hoogte | 350mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 130 |
| Gewicht | 5kg |
Bestel de SANTOS citruspers N.38-Arto | 130W | met twee omwisselbare perskegels | 170x300x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408011 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
