Santos Citruspers N.11-novo | 130w | Met Kunststof Kom en Luchtgekoeld | 230x300x350(h)mm
€430,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Santos Citruspers N.11-novo | 130w | Met Kunststof Kom en Luchtgekoeld | 230x300x350(h)mm | 230x300x350(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€430,00 excl. btw
€520,30 incl. btw
Of €173,43 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | SANTOS |
| Artikelnummer: | 408007 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Santos Novo is uitgerust met een kunststof kom, de motor is luchtgekoeld, start automatisch wanneer een citrusvrucht op de perskegel wordt geduwd, alle stroom dragende delen zijn optimaal beschermd tegen aflopend sap, alle met sap in aanraking komende materialen zijn zuur- en smaakbestendig, de Novo is makkelijk te reinigen.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 130W
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 5 kg
Hoogte verpakking: 40cm
Lengte verpakking: 26cm
Breedte verpakking: 34cm
Gewicht verpakking: 5,6 kg
Meegeleverde accessoires: perskegel grapefruit, perskegel limoen, perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop; 12,5 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 230x300x350(h)mm
Bestel de SANTOS Citruspers N.11-Novo | 130W | Met kunststof kom en luchtgekoeld | 230x300x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie; 50/60 Hz
Omwentelingen per minuut: 1500
Vermogen elektrisch: 130W
Kleur: Grijs
Gewicht netto: 5 kg
Hoogte verpakking: 40cm
Lengte verpakking: 26cm
Breedte verpakking: 34cm
Gewicht verpakking: 5,6 kg
Meegeleverde accessoires: perskegel grapefruit, perskegel limoen, perskegel sinaasappel
Hoogte uitloop; 12,5 cm
Met hoofdschakelaar: Ja
Afmeting: 230x300x350(h)mm
Specificaties
| Breedte | 200mm |
|---|---|
| Diepte | 300mm |
| Hoogte | 350mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 130 |
| Gewicht | 5kg |
Bestel de SANTOS Citruspers N.11-Novo | 130W | Met kunststof kom en luchtgekoeld | 230x300x350(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | SANTOS |
|---|---|
| Artikelnummer | 408007 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
