Mastro Citrus-vruchtenpers | 0.23kw | 200x280x470(h)mm
€399,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Citrus-vruchtenpers | 0.23kw | 200x280x470(h)mm | 0.23kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€399,00 excl. btw
€482,79 incl. btw
Of €160,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | 9689SF |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Citrus-Vruchtenpers
Met hefboomtoerental
Behuizing RVS
Voltage 230V
Gewicht 8,70 kg
kW el. 0,230
Afmeting 220x290x415(h)mm
Bestel de Mastro Citrus-Vruchtenpers | 0.23kW | 200x280x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Met hefboomtoerental
Behuizing RVS
Voltage 230V
Gewicht 8,70 kg
kW el. 0,230
Afmeting 220x290x415(h)mm
Specificaties
| Breedte | 200mm |
|---|---|
| Diepte | 280mm |
| Hoogte | 470mm |
| Gewicht | 8.70kg |
| Voltage | 230V |
| kW | 0 |
Bestel de Mastro Citrus-Vruchtenpers | 0.23kW | 200x280x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | 9689SF |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
