Olympia Schotels | Kiln | Porselein | Grijs | 6 Stuks | ø160x25(h)mm
€35,69
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Schotels | Kiln | Porselein | Grijs | 6 Stuks | ø160x25(h)mm
OP VOORRAAD
€35,69 excl. btw
€43,18 incl. btw
Of €14,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | DC393 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Passend de cappuccinokopjes Olympia KILN. De unieke, gespikkelde oppervlakte wordt bereikt door een glazuur, dat reageert met de natuurlijke mineralen in de klei en door de toevallige reacties tijdens het bakken. Elke schotel is met de hand afgewerkt en heeft een levenslange garantie op het afsplinteren de rand.
Deze schotels zijn compatibel met: GAS-GP332, GAS-GP348, GAS-GP364, GAS-GP480 en GAS-HC392.
Bestel de Olympia Schotels | KILN | Porselein | Grijs | 6 Stuks | Ø160x25(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze schotels zijn compatibel met: GAS-GP332, GAS-GP348, GAS-GP364, GAS-GP480 en GAS-HC392.
Specificaties
| Serie | Olympia KILN |
|---|---|
| Soort | Schotel |
| Materiaal | Grijs |
| Binnenring | 57 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Magnetronbestendig | Ja |
| Geglazuurde voet | Nee |
| Diameter | 160 mm |
| Hoogte | 25 mm |
| Aantal | 6 |
Bestel de Olympia Schotels | KILN | Porselein | Grijs | 6 Stuks | Ø160x25(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | DC393 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


