Gastro M Afzuigkap | Schuin Model | Incl. Motor | 2200m³/u | Regelaar + Verlichting | 2000x900x450(h)mm
€1.757,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro M Afzuigkap | Schuin Model | Incl. Motor | 2200m³/u | Regelaar + Verlichting | 2000x900x450(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.757,99 excl. btw
€2.127,17 incl. btw
Of €709,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro M |
| Artikelnummer: | GN196 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze afzuigkap Gastro M is volledig vervaardigd uit hoogwaardig RVS en ontworpen voor professioneel gebruik in de horeca. Dankzij de ingebouwde motor en hoge afzuigcapaciteit is deze unit geschikt voor efficiënte luchtafvoer in drukke keukens.
De afzuigkap is voorzien 3 labyrintfilters met RVS lamellen voor effectieve vetafscheiding, hittebestendige TL-verlichting en een digitale snelheidsregelaar voor eenvoudige bediening. Met een afzuigcapaciteit 2200 m³/u biedt deze afzuigkap betrouwbare prestaties intensief gebruik.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering met afwijkende breedtemaat en filtercapaciteit zijn.
Bestel de Gastro M Afzuigkap | Schuin Model | Incl. Motor | 2200m³/u | Regelaar + Verlichting | 2000x900x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigkap is voorzien 3 labyrintfilters met RVS lamellen voor effectieve vetafscheiding, hittebestendige TL-verlichting en een digitale snelheidsregelaar voor eenvoudige bediening. Met een afzuigcapaciteit 2200 m³/u biedt deze afzuigkap betrouwbare prestaties intensief gebruik.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering met afwijkende breedtemaat en filtercapaciteit zijn.
Specificaties
| Uitvoering | Schuin model |
|---|---|
| Afzuigmotor | Ja |
| Afzuigcapaciteit | 2200 m³/u |
| Standenregelaar | Ja |
| Verlichting | Ja |
| Lichtschakelaar | Ja |
| Aantal filters | 3 |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Gewicht | 32 kg |
| Breedte | 2000 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 450 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Gastro M Afzuigkap | Schuin Model | Incl. Motor | 2200m³/u | Regelaar + Verlichting | 2000x900x450(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro M |
|---|---|
| Artikelnummer | GN196 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
