Mastro Aan-/afvoertafel (hoekelement) | Rvs | Transportrollen | 1100x1110x875(h)mm
€3.125,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Aan-/afvoertafel (hoekelement) | Rvs | Transportrollen | 1100x1110x875(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.125,00 excl. btw
€3.781,25 incl. btw
Of €1.260,42 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | Z/E717068 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze aan-/afvoertafel hoekelement met transportrollen Mastro is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en is perfect om te worden gecombineerd met een korventransportmachine. Dit hoekelement is gemaakt in een hoek 90°, en de transportrollen zorgen ervoor dat je gemakkelijk vaatwaskorven eroverheen kan laten rollen. Bovendien zorgen de stevige verstelbare RVS poten dat de tafel stabieler staat, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Bestel de Mastro Aan-/Afvoertafel (Hoekelement) | RVS | Transportrollen | 1100x1110x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Hoekelement |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Breedte(n) | 1100 mm |
| Diepte | 1110 mm |
| Hoogte | 875 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Bodemschap | Nee |
| Spoelbak(ken) | Nee |
| Afdruipvlak | Nee |
| Kraangat(en) | Nee |
| Afvalverwerkingsgat | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Gewicht | 40 kg |
Bestel de Mastro Aan-/Afvoertafel (Hoekelement) | RVS | Transportrollen | 1100x1110x875(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | Z/E717068 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

