Hendi Rookstolp | Hendi Rookapparaten | Glas | ø275x140(h)mm
€24,59
€18,44
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Rookstolp | Hendi Rookapparaten | Glas | ø275x140(h)mm
OP VOORRAAD
€24,59
U bespaart €6,15 (25%)
€18,44 excl. btw
€22,32 incl. btw
Of €7,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 199978 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze rookstolp HENDI is perfect geschikt voor de rookapparaten en rookpistolen hetzelfde merk. De stolp is gemaakt borosilicaatglas, waarbij het rookventiel is weggelaten voor een strakkere uitstraling.
Dit model is zeer geschikt voor toepassing op borden en schalen. Voor andere toepassingen is er een smal en hoog model beschikbaar (artikelnr. HEN-199657). Ook is er een ander model voor borden en schalen mét rookventiel (artikelnr. HEN-199664).
Let op, de productafbeeldingen met rookapparaat dienen ter illustratie; bijpassende rookapparaten zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de HENDI Rookstolp | HENDI Rookapparaten | Glas | Ø275x140(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Dit model is zeer geschikt voor toepassing op borden en schalen. Voor andere toepassingen is er een smal en hoog model beschikbaar (artikelnr. HEN-199657). Ook is er een ander model voor borden en schalen mét rookventiel (artikelnr. HEN-199664).
Let op, de productafbeeldingen met rookapparaat dienen ter illustratie; bijpassende rookapparaten zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | Glas (borosilicaat) |
|---|---|
| Gewicht | 2,13 kg |
| Diameter | 275 mm |
| Hoogte | 140 mm |
Bestel de HENDI Rookstolp | HENDI Rookapparaten | Glas | Ø275x140(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 199978 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


