Hendi Rookkast | Rvs | Elektrisch | 1.6kw (230v) | 540x380x720(h)mm
€325,00
€243,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Rookkast | Rvs | Elektrisch | 1.6kw (230v) | 540x380x720(h)mm | 1.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€325,00
U bespaart €81,25 (25%)
€243,75 excl. btw
€294,94 incl. btw
Of €98,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 238486 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ruime rookkast HENDI is ideaal voor het roken en bereiden bijvoorbeeld vis, groenten, ham en andere soorten vlees.
Het apparaat is gemaakt hoge kwaliteit RVS met magnetisch sluitende deur, thermostatische bediening en nauwkeurige analoge thermometer.
Bovendien heeft de rookkast een instelbare ventilatieopening aan de achterkant en wordt het apparaat stekkerklaar geleverd, inclusief 3 roosters (400 x 279 mm) en een beugel met ophanghaken, en zijn diverse soorten (en smaken) rookstof, rookchips en rookmot apart verkrijgbaar!
Bestel de HENDI Rookkast | RVS | Elektrisch | 1.6kW (230V) | 540x380x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat is gemaakt hoge kwaliteit RVS met magnetisch sluitende deur, thermostatische bediening en nauwkeurige analoge thermometer.
Bovendien heeft de rookkast een instelbare ventilatieopening aan de achterkant en wordt het apparaat stekkerklaar geleverd, inclusief 3 roosters (400 x 279 mm) en een beugel met ophanghaken, en zijn diverse soorten (en smaken) rookstof, rookchips en rookmot apart verkrijgbaar!
Specificaties
| Aantal niveaus | 3 + ophangbeugel |
|---|---|
| Niveauformaat | B 400 x D 279 mm |
| Bediening | Analoog |
| Scharnierkant | Links |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 1,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14 kg |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 720 mm |
Bestel de HENDI Rookkast | RVS | Elektrisch | 1.6kW (230V) | 540x380x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 238486 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


