Arktic by Hendi Koelkast | Profiline | 670l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 730x805x2065(h)mm
€1.595,00
€1.355,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelkast | Profiline | 670l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 730x805x2065(h)mm | 610x635x1540(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.595,00
U bespaart €239,25 (15%)
€1.355,75 excl. btw
€1.640,46 incl. btw
Of €546,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 232118 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast uit de ProfiLine Arktic by HENDI is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en heeft een binnenmaat die geschikt is voor 2/1 GN-formaat, waarbij de binnenruimte m.b.v. de verstelbare roosters volledig naar wens is in te delen.
Krachtige KoelingDe koelkast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinige koeling hebt, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook heeft de koelkast dikke isolatie 60 mm in polyurethaanschuim (CFK-vrij).
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast heeft een zelfsluitende deur met ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot, de extra stevige geremde wielen en het stoffilter voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd en zijn accessoires als extra roosters en een potenset los verkrijgbaar!
Let op, enkele detailafbeeldingen zijn de uitvoering met 2 deuren (artikelnr. HEN-232125). Dit betreft de uitvoering met 1 deur.
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | ProfiLine | 670L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 730x805x2065(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koelkast heeft krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 40°C.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinige koeling hebt, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook heeft de koelkast dikke isolatie 60 mm in polyurethaanschuim (CFK-vrij).
Optimaal GebruiksgemakDe koelkast heeft een zelfsluitende deur met ergonomische ingewerkte handgrepen over de volledige hoogte, wat samen met het standaard slot, de extra stevige geremde wielen en het stoffilter voor optimaal gebruiksgemak zorgt.
Daarnaast wordt de koelkast stekkerklaar geleverd en zijn accessoires als extra roosters en een potenset los verkrijgbaar!
Let op, enkele detailafbeeldingen zijn de uitvoering met 2 deuren (artikelnr. HEN-232125). Dit betreft de uitvoering met 1 deur.
Specificaties
| Serie | Arktic by HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Bruto inhoud | 670 liter |
| Binnenafmetingen | B 610 x D 635 x H 1540 mm |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 5 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 40°C (40% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm (CFK-vrij polyurethaanschuim) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (B 650 x D 530 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,26 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 460 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,22 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 118 kg |
| Breedte | 730 mm |
| Diepte | 805 mm |
| Hoogte | 2065 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelkast | ProfiLine | 670L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 730x805x2065(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 232118 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


