Arktic by Hendi Gekoelde Drankendispenser | 2x 12l | 0°c/+10°c | 0.37kw | 430x430x640(h)mm
€998,50
€748,88
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Gekoelde Drankendispenser | 2x 12l | 0°c/+10°c | 0.37kw | 430x430x640(h)mm | 0.37kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€998,50
U bespaart €249,63 (25%)
€748,88 excl. btw
€906,14 incl. btw
Of €302,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 425206 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze gekoelde drankendispenser Arktic by HENDI heeft een opvallende behuizing met een combinatie geborsteld RVS en stevig geel polycarbonaat, zodat de inhoud direct in het oog springt.
Digitale BedieningHet apparaat heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C, welke eenvoudig in te stellen is met de digitale bediening met soft-touch knoppen, en de dispenser maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe containers zijn eenvoudig te verwijderen om het schoonmaken een stuk makkelijker te maken en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd inclusief lekbak voor optimaal gebruiksgemak!
Bestel de Arktic by HENDI Gekoelde Drankendispenser | 2x 12L | 0°C/+10°C | 0.37kW | 430x430x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Digitale BedieningHet apparaat heeft een temperatuurbereik 0°C/+10°C, welke eenvoudig in te stellen is met de digitale bediening met soft-touch knoppen, en de dispenser maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe containers zijn eenvoudig te verwijderen om het schoonmaken een stuk makkelijker te maken en het apparaat wordt stekkerklaar geleverd inclusief lekbak voor optimaal gebruiksgemak!
Specificaties
| Bruto inhoud | 2x 12 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof / RVS |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,37 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 29 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 430 mm |
| Hoogte | 640 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Gekoelde Drankendispenser | 2x 12L | 0°C/+10°C | 0.37kW | 430x430x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 425206 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Drankendispenser Dew5
-25% KORTING
Bartscher


