Hoshizaki Ijsblokjesbunker | 210kg | 762x820x1016/1136(h)mm
€2.550,00
€2.167,50
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hoshizaki Ijsblokjesbunker | 210kg | 762x820x1016/1136(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.550,00
U bespaart €382,50 (15%)
€2.167,50 excl. btw
€2.622,68 incl. btw
Of €874,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hoshizaki |
| Artikelnummer: | B-210SA |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze B-210SA opslagbunker het Japanse merk Hoshizaki is de ideale oplossing voor het bewaren ijs in commerciële omgevingen. Deze bunker is perfect te combineren met Hoshizaki ijsmachines, zodat je altijd over een ruime hoeveelheid ijs beschikt. Dankzij de schuimisolatie (polyurethaan) wordt de smeltsnelheid het ijs aanzienlijk vertraagd, wat zorgt voor langdurige koeling. De RVS buitenkant biedt niet alleen een duurzaam en strak design, maar is ook gemakkelijk te reinigen dankzij de afgeronde randen, wat bijdraagt aan optimale hygiëne. De verstelbare poten, 90 tot 135 mm, maken de bunker flexibel in gebruik en geschikt voor zowel ijsblokjes als schilferijs.
Let op, deze ijsblokjesbunker is alleen geschikt voor gebruik i.c.m. Hoshizaki ijs(blokjes)machines. de machines staan de mogelijke combinaties bunker en indien nodig, een bijbehorende top kit.
Bestel de Hoshizaki IJsblokjesbunker | 210kg | 762x820x1016/1136(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, deze ijsblokjesbunker is alleen geschikt voor gebruik i.c.m. Hoshizaki ijs(blokjes)machines. de machines staan de mogelijke combinaties bunker en indien nodig, een bijbehorende top kit.
Specificaties
| Type | Hoshizaki B-210SA |
|---|---|
| Type ijsblokjes | Universeel |
| Opslagbunker | 210 kg |
| Materiaal | RVS (behuizing) |
| Verstelbare poten | Ja |
| Gewicht | 52 kg |
| Breedte | 762 mm |
| Diepte | 820 mm |
| Hoogte | 1016 / 1136 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Hoshizaki IJsblokjesbunker | 210kg | 762x820x1016/1136(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hoshizaki |
|---|---|
| Artikelnummer | B-210SA |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


