Diamond Opslagbakken | Voor Korrelijs 100kg | 560x815x1000+110(h)mm
€1.747,00
€1.310,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Opslagbakken | Voor Korrelijs 100kg | 560x815x1000+110(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.747,00
U bespaart €436,75 (25%)
€1.310,25 excl. btw
€1.585,40 incl. btw
Of €528,47 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | STORE110/16-28-51 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Opslagbakken | Voor Korrelijs 100kg | 560x815x1000+110(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 64,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Isolatie 40 tot 50 mm. diepte.- Uitvoering in R.V.S. AISI 304.- Regelbare poten.Gewicht 64 kg
Afmeting 560x815x1000+110(h)mm
Specificaties
| Breedte | 560mm |
|---|---|
| Diepte | 815mm |
| Hoogte | 1000+110mm |
| Gewicht | 64Kg |
| Volume | 0.58 |
Bestel de Diamond Opslagbakken | Voor Korrelijs 100kg | 560x815x1000+110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | STORE110/16-28-51 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

