Diamond Opslagbak | Wielen | 108kg | 795x1060x1484(h)mm
€4.933,00
€3.699,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Opslagbak | Wielen | 108kg | 795x1060x1484(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.933,00
U bespaart €1.233,25 (25%)
€3.699,75 excl. btw
€4.476,70 incl. btw
Of €1.492,23 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | ROLBIN/16-28-51 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Opslagbak | Wielen | 108kg | 795x1060x1484(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Ijsblokjes Bunker. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 80,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Frame in R.V.S. AISI 304.- Tussenkomendebak voor tijdelijke opslag afwezigheid de wagen.- Wielen in ABS met hoge dichtheid voor een lange bewaring het ijs.Afmeting 795x1060x1484(h)mm
Gewicht 80 kg
Specificaties
| Breedte | 795mm |
|---|---|
| Diepte | 1060mm |
| Hoogte | 1484mm |
| Gewicht | 80Kg |
| Volume | 0.8 |
Bestel de Diamond Opslagbak | Wielen | 108kg | 795x1060x1484(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | ROLBIN/16-28-51 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

